null

Spotkania z mieszkańcami

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Centrum Kreatywności Targowa, zadaszony przeszklony dziedziniec, na pierwszym planie stacjonarny rower, dzień, zima.
Autor: m.st. Warszawa

Zapraszamy przedstawicieli mieszkańców i wspólnot mieszkaniowych z okolicy planowanej inwestycji Praskiego Centrum Re-Start do udziału w zespole, który będzie współpracował z Urzędem Miasta w trakcie realizacji przedsięwzięcia.

Chcemy, aby mieszkańcy na bieżąco i z pierwszej ręki uzyskiwali informację na temat kolejnych etapów prac, wypowiadali się na temat możliwych do wprowadzenia zmian (np. w zakresie wprowadzenia dodatkowych rozwiązań, dbałości o bezpieczeństwo, dbałości o zieleń i innych istotnych tematów) i wspólnie z Urzędem monitorowali postępy inwestycji, a później współistnienie Centrum w sąsiedztwie. Dlatego zapraszamy przedstawicieli mieszkańców i wspólnot mieszkaniowych z okolicy planowanej inwestycji Praskiego Centrum ReStart do udziału w zespole, który będzie współpracował z Urzędem Miasta w trakcie realizacji przedsięwzięcia.

Zaproszenie kierujemy do:

  • przedstawicieli mieszkańców z okolicznych wspólnot,
  • przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w dzielnicy,
  • przedstawicieli organizacji branżowych.

W skład zespołu wejdą również przedstawiciele biur i jednostek UM zaangażowanych w inwestycję.

Terminy spotkań z mieszkańcami:

  • 15 lipca 2021 r., godz. 12.30, Centrum Młodych, ul. Inżynierska 1/79
  • 23 sierpnia 2021 r.
  • 14 października br.
  • 16 grudnia br.

Wszystkie spotkania od sierpnia do grudnia 2021 r. odbywają się od godz. 17.00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56.

Zgłoszenia przedstawicieli wraz z ich adresem e-mail, imieniem i nazwiskiem, nazwą organizacji/ nazwą wspólnoty oraz informacją uzasadniającą chęć udziału prosimy przesyłać na adres restart@um.warszawa.pl