null

Dodatkowe wsparcie dla mieszkańców na czas epidemii

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zachęcamy do skorzystania z oferty podmiotów współpracujących z Centrum Usług Społecznych "Społeczna Warszawa" w zakresie wspierania systemu żywienia oraz w zakresie dostarczania leków dla osób potrzebujących pomocy, w tym osób objętych kwarantanną w Warszawie.

W związku z przeciwdziałaniem COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 podpisaliśmy porozumienia z firmami, które umożliwiają Państwu zamówienie posiłku lub zrobienie zakupów bez wychodzenia z domu. W celu dbałości o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i zdrowia odbiorców zamówienia, firmy zapewniają dostawcom odpowiednie środki ochronne.

Catering oraz zakup artykułów spożywczych / higienicznych: 
Mieszkańcy mają możliwość dokonania wyboru potrzebnych artykułów i/lub gotowego posiłku oraz złożenia zamówienia i dokonania elektronicznej płatności za zakupy i dostawę. Sposób zamawiania i odpłatności, aktualne menu cateringowe oraz zestawy i produkty spożywcze i higieniczne dostępne są na stronach internetowych: "Smaki-miasta" oraz Szwajcarka

Zakup leków:
Uprzejmie informujemy, że zmianie podlegają numery telefonów, pod którymi mogą Państwo rezerwować w wybranych Aptekach niezbędne dla Państwa leki. Aktualne numery telefonu to: 736-697-856 lub 736-697-468. Wyjaśniamy także, że rezerwacje leków pod podanymi nr telefonów można zgłaszać od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00 – 14:00 oraz 17:00 – 20:00.