null

Dzień Pracownika Socjalnego. Mazowieckie Forum Społeczne. Warszawa 2023

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Konkurs dla pracowników pomocy społęcznej "Mazowieckie forum społeczne Warszawa 2023". W tle kształt serca ułożony z dwóch odcisków palców - zielonego i niebieskiego.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Miasto Stołeczne Warszawa wspólnie z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej zaprasza Państwa na konferencję "Mazowieckie Forum Społeczne. Warszawa 2023"

Szanowni Państwo,

Miasto Stołeczne Warszawa wspólnie z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej zaprasza Państwa na:

Konferencję z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pt. „Mazowieckie Forum Społeczne. Warszawa 2023”

Termin: 20 listopada 2023 r. w godzinach  9:00-17:00

Miejsce: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, ul. Anielewicza 6

Celem konferencji jest omówienie wyzwań stojących przed instytucjami pomocy i integracji społecznej na Mazowszu w związku z rozwojem i upowszechnianiem się usług społecznych i procesem deinstytucjonalizacji. Podczas wykładów i paneli dyskusyjnych omówione zostanie znaczenie profesji służb społecznych w rozwoju usług społecznych uwzględniających oczekiwania, potrzeby i możliwości społeczności lokalnych w województwie mazowieckim.

Do dyskusji o wyzwaniach, w ramach wymiany spostrzeżeń i doświadczeń, zostaną zaproszeni m.in. wybrani eksperci z zakresu wiedzy o usługach społecznych, jak też praktycy na co dzień wdrażający je w społecznościach lokalnych. Konferencja będzie również okazją do wręczenia dyplomów uznania oraz wyróżnień dla osób, których praca miała szczególny wpływ na rozwój usług społecznych na Mazowszu.

Wnioski o wyróżnienie w konkursie można składać do 14 listopada 2023 r. osobiście lub za pośrednictwem poczty do Kancelarii Ogólnej MCPS albo przesyłając na e-mail: szkolenia@mcps.com.pl.

Zgłoszenia na konferencję prosimy przesyłać na adres e-mail: szkolenia@mcps.com.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie MCPS, w załączeniu link do wydarzenia: Konferencja z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pt. „Mazowieckie Forum Społeczne. Warszawa 2023” - Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

Zapraszamy do udziału!

Konkurs dla pracowników pomocy społęcznej "Mazowieckie forum społeczne Warszawa 2023". W tle kształt serca ułożony z dwóch odcisków palców - zielonego i niebieskiego.

Sprawdź lokalizację na mapie