Miejsce Przyjazne Seniorom - nabór wniosków - edycja 2021

Uruchamiamy nabór wniosków do Konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom edycja - 2021

Jeśli znacie miejsca posiadające specjalną ofertę dla seniorów, miejsca, które są dostępne dla osób starszych oraz dla osób z niepełnosprawnościami a personel placówki jest miy, uczynny i pomocny, zgłoście je koniecznie do konkursu.

Termin zgłoszeń upływa 30 września 2021 r.

Głównym celem konkursu jest promowanie miejsc, które są otwarte na potrzeby osób starszych. Miejsca, w których jakość świadczonych usług wykracza poza standardową komunikację z konsumentem. Potencjalni laureaci to przede wszystkim miejsca, gdzie senior jest traktowany z szacunkiem oraz wyrozumiałością.

Organizatorami konkursu „Miejsce Przyjazne Seniorom” są: Warszawska Rada Seniorów, dzielnicowe rady seniorów oraz Miasto Stołeczne Warszawa. Ze strony Miasta konkurs realizuje Biuro Pomocy i Projektów Społecznych, Zespół Realizacji Polityki Senioralnej.

Więcej informacji na stronie: https://wrs.waw.pl/regulamin-konkursu/