Wyniki wyszukiwania w klastrze Wsparcie

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Grzegorz Rudzki, tel. 22 443 41 72, e-mail Grudzki@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Hanna Kowalska, tel. 22 443 40 27, e-mail hkowalska@um.warszawa.pl Robert Postek, tel. 22 443 41 37. e-mail rpostek@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Katarzyna Wasiak, tel. 22 443 40 47, e-mail Kwasiak@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Artur Kobus, tel. 22 443 42 75, e-mail kobus@um.warszawa.pl Sławomir Celebański, tel. 22 443 42 39, e-mail scelebanski@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Robert Kowalski, tel. 22 443 44 02, e-mail rkowalski@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Weseła Wojnarowicz, tel. 22 443 42 90, e-mail wwojnarowicz@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Sylwia Świtalska-Korcz, tel. 22 443 68 99, e-mail sswitalska@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Aleksandra Słowińska, tel. 22 443 70 22, e-mail aslowinska@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Anna Potorska-Szczypiór, tel. 22 443 68 49, e-mail apotorska@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Adam Boniecki, tel. 22 443 75 21, e-mail aboniecki@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Sebastian Krajewski, tel. 22 443 74 40, e-mail skrajewski@ursynow.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Barbara Michałek-Pendowska, tel. 22 443 75 07, e-mail bmichalek@ursynow.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Krzysztof Izwantowski, tel. 22 443 61 51, e-mail kizwantowski@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Łukasz Witkowski, tel. 22 443 61 74, e-mail lwitkowski@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Waldemar Sokołowski, tel. 22 443 60 81, e-mail wsokolowski@um.warszawa.pl