Wyniki wyszukiwania w klastrze Wsparcie

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Elżbieta Żak, tel. 22 578 36 55, e-mail ezak@um.warszawa.pl Zbigniew Landowski, tel. 22 443 97 47, e-mail zlandowski@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Krzysztof Smirnow, tel. 22 578 36 98, e-mail ksmirnow@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Piotr Kozicki, tel. 22 578 36 54, e-mail pkozicki@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Grzegorz Skrzeczyński, tel. 22 443 64 98, e-mail g.skrzeczynski@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Bożena Grochocka, tel. 22 443 63 36, e-mail bgrochocka@um.warszawa.pl Aleksandra Grabarczuk, tel. 22 443 63 23, e-mail agrabarczuk@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Jerzy Adamowicz, tel. 22 443 65 12, e-mail jadamowicz@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Paweł Nowak, tel. 22 443 47 42, e-mail nowak@um.warszawa.pl Dominika Witczak, tel. 22 443 46 83, e-mail dwitczak@um.warszawa.pl Michał Turkowski, tel. 22 443 46 52, e-mail mturkowski@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa i informacyjno-komunikacyjna: Paweł Hołubiec, tel. 22 443 47 59, e-mail pholubiec@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Justyna Strus, tel. 22 325 43 54, e-mail jstrus@um.warszawa.pl Katarzyna Piwkowska-Zacharska, tel. 22 443...

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Katarzyna Perz, tel. 22 443 84 85, e-mail kperz@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Joanna Pernal, tel. 22 443 83 33, e-mail JPernal@um.warszawa.pl Małgorzata Kozieł, tel. 22 443 84 55, e-mail mkoziel@um.warszawa.pl Maciej Poskoczym, tel. 22 443 83 76, e-mail mposkoczym@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Michał Szymczak, tel. 22 443 77 56, e-mail mszymczak@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Andrzej Lasota, tel. 22 443 77 09, e-mail alasota@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna, architektoniczna i cyfrowa: Adam Frankowski, tel. 22 443 76 95, e-mail afrankowski@um.warszawa.pl