Wyniki wyszukiwania w klastrze Wsparcie

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Agnieszka Kanabus, tel. 22 443 24 68, e-mail: akanabus@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Katarzyna Twardowska, tel. 22 443 24 82, e-mail: ktwardowska@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa, informacyjno-komunikacyjna: Dariusz Wądołowski, tel. 22 443 24 89, e-mail: dwadolowski@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Ewa Szymańska, tel. 22 443 07 79, e-mail: eszymanska@um.warszawa.pl

  • Jeśli jesteś świadkiem zachowań o charakterze dyskryminującym lub przemocowym – reaguj! Twoje wsparcie jest bardzo ważne dla osób doświadczających tego typu zachowań. Nawet krótka rozmowa i kilka słów wsparcia mogą pokazać im, że sytuacja, której doświadczyły nie jest normą społeczną. Co możesz zrobić: zaoferuj pomoc wysłuchaj osoby, która doświadczyła dyskryminacji lub przemocy pomóż jej dotrzeć w bezpieczne miejsce uwierz w to, co mówi zapewnij, że są instytucje, które jej pomogą i...

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna i cyfrowa: Maurycy Radlicki, tel. 22 443 06 05, e-mail: mradlicki@um.warszawa.pl Magdalena Dardzińska, tel. 22 443 06 04, e-mail: mdardzinska@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa i Informacyjno-komunikacyjna: Ewa Traczyk, tel. 22 443 05 96, e-mail: etraczyk@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Jolanta Feliga, tel. 22 443 05 97, e-mail: jfeliga@um.warszawa.pl Grażyna Bereda, tel. 22 443 05 80, e-mail: gbereda@um.warszawa.pl

  • Jeśli doświadczyłaś/doświadczyłeś ataku na swoją osobę z uwagi na którąś z przesłanek dyskryminacyjnych lub byłaś/byłeś świadkiem takiego zdarzenia – zgłoś sprawę na policję. Nr alarmowy: 112 Policja: 997 Pogotowie: 999 Pełnomocnik Komendanta Stołecznej Policji ds. Ochrony Praw Człowieka tel. 47 723 70 82 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00) e-mail: ochrona.praw.czlowieka@ksp.policja.gov.pl W jednostce policji masz prawo do: obecności najbliższej osoby, która będzie Cię...