Wyniki wyszukiwania w klastrze Wsparcie

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Małgorzata Maszało-Kulińska, tel. 22 443 58 16, e-mail mmaszalo-kulinska@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Joanna Rutkowska, tel. 22 443 56 16, e-mail J.rutkowska@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Tomasz Mateuszuk, tel. 22 443 59 41, e-mail tmateuszuk@um.warszawa.pl Wojciech Piętka, tel. 22 325 66 36, e-mail wpietka@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Joanna Decka, tel. 22 443 50 22, e-mail jdecka@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Andrzej Zaremba, tel. 22 443 50 41, e-mail azaremba@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Iwona Nowak, tel. 22 325 63 11, e-mail i.nowak@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Grzegorz Rudzki, tel. 22 443 41 72, e-mail Grudzki@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Hanna Kowalska, tel. 22 443 40 27, e-mail hkowalska@um.warszawa.pl Robert Postek, tel. 22 443 41 37. e-mail rpostek@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Katarzyna Wasiak, tel. 22 443 40 47, e-mail Kwasiak@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Artur Kobus, tel. 22 443 42 75, e-mail kobus@um.warszawa.pl Sławomir Celebański, tel. 22 443 42 39, e-mail scelebanski@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Robert Kowalski, tel. 22 443 44 02, e-mail rkowalski@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Weseła Wojnarowicz, tel. 22 443 42 90, e-mail wwojnarowicz@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Sylwia Świtalska-Korcz, tel. 22 443 68 99, e-mail sswitalska@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Katarzyna Osiecka, tel. 22 443 69 26, e-mail kosiecka@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Anna Janiszek, tel. 22 443 69 31, e-mail ajaniszek@um.warszawa.pl