Wyniki wyszukiwania w klastrze Wsparcie

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Robert Świstak, tel. 22 443 79 26, e-mail rswistak@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Joanna Gilewska, tel. 22 443 79 13, e-mail jgilewska@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Agnieszka Kuśmierska-Kuśmierczyk, tel. 22 443 80 72, e-mail akusmierczyk@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Krzysztof Rudaś, tel. 22 443 52 19, e-mail Krudas@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Ewelina Lanc, tel. 22 443 51 27, e-mail Elanc@um.warszawa.pl Tomasz Marciniak, tel. 22 443 54 57, e-mail tmarciniak@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Monika Czaplarska, tel. 22 443 55 29, e-mail Mczaplarska@um.warszawa.pl Monika Suchecka-Ślubowska, tel. 22 443 51 60, e-mail msuchecka@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Dostępność cyfrowa: Krzysztof Smirnow, tel. 22 578 36 98, e-mail ksmirnow@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Piotr Kozicki, tel. 22 578 36 54, e-mail pkozicki@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Grzegorz Skrzeczyński, tel. 22 443 64 98, e-mail g.skrzeczynski@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Bożena Grochocka, tel. 22 443 63 36, e-mail bgrochocka@um.warszawa.pl Aleksandra Grabarczuk, tel. 22 443 63 23, e-mail agrabarczuk@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Jerzy Adamowicz, tel. 22 443 65 12, e-mail jadamowicz@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Paweł Nowak, tel. 22 443 47 42, e-mail nowak@um.warszawa.pl Dominika Witczak, tel. 22 443 46 83, e-mail dwitczak@um.warszawa.pl Michał Turkowski, tel. 22 443 46 52, e-mail mturkowski@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Agata Perlińska, tel. 22 443 47 57, e-mail Aperlinska@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Justyna Strus, tel. 22 325 43 54, e-mail jstrus@um.warszawa.pl Katarzyna Piwkowska-Zacharska, tel. 22 443 47 63, e-mail...