Wyniki wyszukiwania w klastrze Wsparcie

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Katarzyna Perz, tel. 22 443 84 85, e-mail kperz@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Dostępność informacyjno-komunikacyjna: Joanna Pernal, tel. 22 443 83 33, e-mail JPernal@um.warszawa.pl Małgorzata Kozieł, tel. 22 443 84 55, e-mail mkoziel@um.warszawa.pl Maciej Poskoczym, tel. 22 443 83 76, e-mail mposkoczym@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Dostępność architektoniczna: Michał Szymczak, tel. 22 443 77 56, e-mail mszymczak@um.warszawa.pl Dostępność cyfrowa: Andrzej Lasota, tel. 22 443 77 09, e-mail alasota@um.warszawa.pl Dostępność informacyjno-komunikacyjna, architektoniczna i cyfrowa: Adam Frankowski, tel. 22 443 76 95, e-mail afrankowski@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Projekt pn. "Wirtualny Warszawski Obszar Funkcjonalny (Virtual WOF)" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Informacje dotyczące projektu Wartość całkowita projektu: 52 984 621,60 zł Wkład własny: 13 741 698,78 zł Wartość dofinansowania: 39 242 922,82 zł Źródło dofinansowania: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny: Regionalny Program Operacyjny...

  • Artykuł

    Święta Wielkanocne w polskiej tradycji to szczególny czas wspólnego, rodzinnego biesiadowania. W obecnej sytuacji epidemicznej jest ono niemożliwe. Dlatego we współpracy z Fundacją Wolne Miejsce już po raz drugi przygotowaliśmy dla mieszkańców stolicy świąteczną akcję „Warszawskie śniadanie wielkanocne z dostawą”.

  • Artykuł

    Honorata Skrętowska na łamach „Świata Problemów” przedstawia idee, zasady i cele superwizji w psychoterapii.